محل تبلیغات شما

با سلام خدمت شما عزیزان در این وبلاگ قصد داریم راه های تست شده با کمترین هزینه سرمایه گذاری و بیشترین سود را به شما عزیزان آموزش دهیم .

همنطور که از تیتر مطلب مشخص هستش با 200 هزار تومان کجا سرمایه گذاری کنیم .

با وضعیت اقتصادی کنونی کشور و وضعیت نوسانات دلار مطمئن با 200 هزار تومان هیچکار نمیشود انجام داد ولی ما به شما میگیم چیکار کنید .

بهترین روش سرمایه گذاری در حال حاضر سرمایه گذاری در ارز های دیجیتال می باشد . بله دقیقا ارز دیجیتال شما میتوانید به چند صورت ارز دیجیتال به دست آورید که مطمئن باید هزینه خرید دستگاه ماینر انجام بدید ولی شما سرمایه خرید دستگاه چند میلیون ماینر رو ندارید پس باید چیکار کنیم .

بهترین روش سرمایه گذاری در ارز دیجیتالی می باشد که مطمئن باشد ما در اینجا به شما دوج کوین رو پیشنهاد میکنیم .

همین الان که من دارم این مطلب رو برای شما مینویسم ارزش هر دوج کوین 41 تومان هستش . حتما شوکه شدید بله 41 تک تومانی یعنی شما با دویست هزار تومان میتوانید 4797 عدد دوج خریداری کنید .

شما میتوانید بعد از خرید دج کوین دو حالت کار انجام بدید :

1 : شما دوج خریداری شده رو در والت یا همون کیف پولتون نگهدارید 

2 : شما متوانید دوج خریداری شده رو در یک سایت استخراج ابری دوج کوین سرمایه گذاری کنید 

مطمئنا ادمی که هوش مالی درستی داشته باشه روش دوم رو انتخاب میکنه چرا که روش اول ممکنه کاهش دلار داشته باشیم و ارزش دوج کوین هم افت داشته باشه و شما ضرر کنی 

ولی در روش دوم شما میتونید با سرمایه گذاری در سایت ابری استخراج دوج کوین یک سود ماهیانه دریافت کنید و سود ماهیانه رو مجددا سرمایه گذاری کنید میتونید نه سودتون رو ماهیانه دریافت کنید

هرچه میزان سرمایه گذاری دوج کوین شما بیشتر باشه مطمئنا درآمد بیشتر دارید 

اگه تصمیمت رو گرفتی شروع کارت رو با 200 هزار تومان حتی کمتر از این مبلغ یعنی 41.000 هزار تومان شروع کنی  ادامه این مطلب رو بخون وگرنه این صفحه رو ببند و بذار افرادی که میخوان ادامه بدن و قدرت ادامه دادن رو دارن بخونن .

اگه قدرت ریسک نداری تا اخر عمرت دنبال کاری باش که داخلش از جسمت سرمایه بذاری نه ذهنت 

حالا که تصمیمت به ادامه دادن هستش بذار یک نکته ای بهت بگم 

من خودم با اضافه پول تو جیبیم شروع کردم و الان بعد از گذشت چند ماه با هشت میلیون سرمایه گذاری درآمدم ماهیانه یک و نیم میلیون تومان هستش و با افزایش قیمت دلار درامد من بیشتر و با کاهش قیمت دلار درامد من کمتر میشه اینو گفتم که قرار نیست راه صد ساله رو یک شبه بری  

میخوام یک سایت سرمایه گذاری بهتون معرفی کنم این سایت کاملا فارسی هستش و شما موقع کار کردن با سایت به مشکل نمیخوردید . 

داخل این سایت پلان های سرمایه گذاری مشخص شده که شما با هزینه که میخواید انجام بدید این پلان ها رو سفارش میدید کمترین پلان این سایت 300 دوج کوین هستش یعنی معادل 13 هزار تومان . من این پلان رو بهتون پیشنهاد میکنم فعالش کنید تا بفهمید سیستم کاری چطوری هستش ولی بهتون به عنوان پلان سرمایه گذاری پشنهاد نمیکنم .

به شروع به کار شما باید ابتدا یک کیف پول اینترنتی راه اندازی کنید . برای راه اندازی کیف پول اینترنتی من به شما کوینومی (Coinomi Wallet) رو پینشهاد میکنم که نرم افزار نسخه ویندوز و نسخه موبایلش هم وجود داره 

البته اموزش راه اندازی کوینومی رو هم حتما فیلمش رو ببنید که چنانچه رمز کیف پولتون فراموش کردید بتونید بازیابی کنید و نحوه کار با این نرم افزار کیف پول را یاد بگیرید .

مرحله بعدی  انتخاب پلان و خرید تعداد که سایت براتون مشخص کرده بهش دوج کوین بدید برای خرید دوج کوین شما میتوانید با ادی تلگرام بنده و حتی مشاوره و آموزش و راهنمایی کار با سایت رو هم بهتون بگم . ادی تلگرام بنده @uniqechange از ساعت 8 صبح تا ساعت 11 شب پاسخگوی شما هستم 

بعد از خرید و فعال سازی پلان کار شما اینجا تمومه و برید و یک ماه دیگه برای دیافت سودتون برگردید ولی من اینکار رو بهتون پیشنهاد نمیکنم .

الان با خودتون میگید باید چیکار کنم اره اگه دنبال سود بیشتری هستید حتما به صورت روزانه به سایت سر بزنید اخه یکی از کارهای خوب سایت این هستش که سود شما رو به صورت روزانه به حسابتون در داخل پنل کاربری سایتتون واریز میکنه و شما میتونید برداشت داشته باشید . البته نباید برداشت داشته باشید .

پس چیکار کنید . شما ترجیحا پلانی رو انتخاب کنید که در روز سود روزانه به شما معادل 300 دوج کوین بده و هر روز وارد سایت شده و سود روزانتون رو بالانس کنید یعنی یک پلان سرمایه گذاری دیگه سفارش بدید .

اگه شما در همون روز اول یک پلان 7500 عدد دوج کوین و یک پلان 2000 عدد دوج کوین سفارش بدید یعنی چیزی معادل 400 هزار تومان  سود روزانه شما 352 عدد دوج کوین کسب میکنید که این عدد چیزی معادل 14000چهار ده هزار تومان هستش که شما میتونید با این تعداد دوج کوین هر روز یک عدد پلان 300 تایی دیگه سرمایه گذاری کنید .

اگر شما هر روز یک عدد پلان 300 تایی دوج کوین از سودتون سرمایه گذاری کنید هر پلان مجددا به شما 30 عدد دوج کوین  میده بعد از گذشت یک ماه شما 900 دوج کوین سود کردید + شما یک پلان 2000 تایی و یک پلان 7000 تایی داشتید که پلان دوهزارتایی شما به شما 220 عدد و پلان 7500 تایی به شما 855 عدد دوج کوین میده که سود جمع کنید میشه 855+220+900 =1975 

اگه شما بالانس نمیزدید و همون دوتا پلان اولی رو فعال داشتید پایان ماه به شما 1075 عدد دوج کوین سود میداد که میشه چیزی حدود 45 هزار تومان ولی همراه با بالانسی که انجام دادید سود شما بشتر شده و سود شما در پایان ماه رسیده به 1075 عدد دوج کوین و سود شده شده تقریبا 83 هزار تومان شده .

همین روند رو شما می تونید ادامه بدید و چند ماه بالانس رو انجام بدید بعد از گذشت چند ماه شما میتونید یک پلان سرمایه گذاری بزرگتر فعال کنید که نیازی به بالانس نداشته باشه و به شما ماهیانه سود یک میلیون و حتی بیشتر بده 

حداقل شروع برای سرمایه گذاری 300 عدد دوج کوین هستش

البته اینم بگم که بزرگترین پلان سرمایه گذاری این سایت تعداد 2.500.000 دو و نیم میلیون دوج کوین هستش که ماهیانه داره مبلغی نزدیک به شانزده میلیون سود میده 

برای ثبت نام شما روی لینک زیر کلیک کنید و فرم رو پر کنید این سایت کاملا فارسی و مدیرانش کاملا ایرانی هستن 

ثبت نام 

برای مشاوره کسب اطلاعات بیشتر و یا خرید و فروش دوج کوین میتونید با ایدی تلگرام در ارتباط باشید مطمئن پاسخگوی همتون هستم و هر جا مشکلی داشتید کمکتون میکنم 

ادی تلگرام بنده @uniqechange

تا چند روز آینده یک سایت خارجی سرمایه گذاری دوج کوین رو هم بهتون معرفی میکنم که سود بیشتری میده و دارم خودم با این سایت کار میکنم ببینم پرداختی های این سایت چطوری هست 

قالیشویی شبانه روزی

رفوگری شبانه روزی در تهران

قالیشویی شبانه روزی در تهران

رو ,دوج ,کوین ,سرمایه ,گذاری ,پلان ,دوج کوین ,سرمایه گذاری ,به شما ,هزار تومان ,عدد دوج ,پلان سرمایه گذاری ,برداشت داشته باشید ,سایت کاملا فارسی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اینجا کسی‌ست پنهان